Stal-Knollentuin

Home
Nieuws
Pensionstal
Dekhengst
Africhting
Uitslagen
Video
Te koop/Gevraagd
Pony Rijden
Geschiedenis
De wedstrijd pony's
Sponsors
Links
Contact

Uitslagen behaald in de verschillende onderdelen van de mensport.

 

 Datum  Plaats   Onderdeel   Plaatsing
03/04-08-2018 Wierden SGMW vierspan  Z FEI 1
14/15-07-2018 Wenum-Wiesel SGMW vierspan  Z FEI 1
08/10-06-2018

Lähden (D)

CAI2* 1
24/27-05-2018 Keispelt (Lux) CAI3* 1
12/13-05-2018 Ugchelen SGMW vierspan  Z FEI 1
14/15-04-2018 Winterswijk SGMW vierspan  Z FEI 1
29-3/1-4-2018 Exloo CAI2* 1
11-03-2018 Bathmen minimarathon vierspan 1
03-02-2018 Nijkerk minimarathon vierspan 1 en winnaar Strijd der Districten met District Oost.
27-01-2018 Delden minimarathon vierspan 1
14-01-2018 Hellendoorn minimarathon vierspan 1
26-12-2017 Lonneker minimarathon vierspan 1
09-12-2017 Wierden minimarathon vierspan 1
11-11-2017 Denekamp minimarathon vierspan 1
04-11-2017 Nijkerk minimarathon vierspan 1
29-11-2017 Wierden minimarathon vierspan 1
21-10-2017 Wenum-Wiesel minimarathon vierspan 1 en Kampioen District Oost.
13/17-09-2017 Donaueschingen CAI2** 2             dressuur 3, speel uw spel 1, marathon 1, vaardigheid 1.
14/20-08-2017 Minden (D). WK 5 individueel, 2 met Nederlands Team.
20/22-08-2017 Beesd NK  SGMW vierspan ZFEI 3
08/09-07-2017 Varsseveld SGMW vierspan  Z FEI 1
10/11-06-2017 Hellendoorn SGMW vierspan KNHS 1
27/28-08-2017 Haaksbergen SGMW vierspan  Z FEI 1
12/13/14-5-17 Horst SGMW vierspan  Z FEI 1
29/30-04-2017 Winterswijk minimarathon vierspan 1
31-3/2-4-2017 Exloo CAI2** 2
12-03-2017 Bathmen minimarathon vierspan 2
3/4/5-03-2017 Lisieux (Fr) CAI2** 1
19-02-2017 Ermelo minimarathon vierspan 1 en winnaar Strijd der districten met District Oost.
11-02-2017 Driving de Achterhoek minimarathon vierspan 1
28-01-2017 Delden minimarathon vierspan 1
13-01-2017 Münster (D) minimarathon vierspan 1
26-12-2016 Lonneker minimarathon vierspan 1
18-12-2016 Vragender minimarathon vierspan 1
10-12-2016 Wierden minimarathon vierspan 1
03-12-2016 Südlohn (D) minimarathon vierspan 1
12-11-2016 Denekamp minimarathon vierspan 1
05-11-2016 Nijkerk minimarathon vierspan 1
29-10-2016 Wierden minimarathon vierspan 1
22-08-2016 Arnhem minimarathon vierspan 1
15-10-2016 Wenum-Wiesel minimarathon vierspan 1
08-10-2016 Utrecht minimarathon vierspan 2
14/18-09-2016 Donaueschingen CAI2* vierspan 4
26/27-08-2016 Maasdijk SGMW vierspan 3 1 en Nederlands Kampioen.
12/13-08-2016 Wierden SGMW vierspan 3 1
28-07-2016 Ommen minimarathon vierspan 1
16/17-07-2016 Wenu.m-Wiesel SGMW vierspan 3 1
09/10-07-2016 Varsseveld SGMW vierspan 3 1
11/12-06-2016 Hellendoorn SGMW vierspan 3 1
28/29-05-2016 Haaksbergen SGMW vierspan 3 1
21-05-2016 Den Ham SGMW vierspan 3 1
06/07-05-2016 Rijssen SGMW vierspan 3 1 en Kampioen District Oost.
18/19-04-2016 Winterswijk SGMW vierspan 3 1
31-3---3-4 Ermelo CAI2* vierspan 1
12-03-2016 Bathmen minimarathon vierspan 1
07-02-2016 Delden finale minimarathon tweespanTwente-Cup 1 en winnaar Twente -Cup
    minimarathon vierspan 1
31-01-2016 Ermelo minimarathon vierspan 1 en winnaar Strijd der districten met District Oost.
02-01-2016 Leusden minimarathon vierspan 1
27-12-2015 Zuidbroek minimarathon vierspan 1
26-12-2015 Lonneker minimarathon vierspan 1
26-12-2015 Lonneker minimarathon tweespanTwente Cup/Euregio Cup 1
12-12-2015 Wierden minimarathon tweespanTwente Cup/Euregio Cup

 

1 en districtskampioen
    minimarathon vierspan 1 en districtskampioen
22-11-2015 Roden minimarathon vierspan 1
15-11-2015 Denekamp minimarathon tweespanTwente Cup/Euregio Cup

 

1
14-11-2015 Denekamp minimarathon vierspan 1
07-11-2015 Nijkerk minimarathon vierspan 1
31-10-2015 Arnhem minimarathon vierspan 1 en winnaar Hette Gaastra prijs.
24-10-2015 Bronneger minimarathon vierspan 1
17-10-2015 Wenum-Wiesel minimarathon vierspan 2
28/29-08-2015 Haaksbergen NK SGMW vierspan 2/3 1 en Nederlands Kampioen.
14/15-08-2015 Wierden SGMW vierspan 3 1
06-08-2015 Ommen minimarathon vierspan 1
18-07-2015 Lonneker SGMW vierspan 3 1 en dagwinnaar
11/12-07-2015 Varsseveld SGMW vierspan 3 1 en dagwinnaar
13/14-06-2015 Hellendoorn SGMW vierspan 3 1
30/31-05-2015 Haaksbergen SGMW vierspan 3 1
16-05-2015 Den Ham SGMW vierspan 3 1 en dagwinnaar
02/03-05-2015 Bronneger SGMW vierspan 3 1
18/19-04-2015 Winterswijk SGMW vierspan 3 1 en dagwinnaar
15-03-2015 Drachten minimarathon vierspan 1
07-03-2015 Bathmen minimarathon vierspan 1
21-02-2015 Laag-Soeren minimarathon vierspan 1
07-02-2015 Hellendoorn minimarathon tweespan Ned.Kampioenschap Shetlanders. 1 en Kampioen.
01-02-2015 Ermelo Minimarathon vierspan Strijd der Districten 1 en winnaar Districts-Cup met Team Oost.
01-02-2015 Ambt Delden minimarathon tweespan Twente Cup/Euregio Cup 1 en winnaar Twente Cup.
23-01-2015 Hardenberg minimarathon vierspan 1
03-01-2015 Leusden minimarathon vierspan 2
26-12-2014 Lonneker minimarathon vierspan 1
13-12-2014 Wierden minimarathon vierspan 1
13-12-2014 Wierden minimarathon tweespan Twente Cup/Euregio Cup 1
29-11-2014 Arnhem minimarathon vierspan 1
15=11-2014 Denekamp minimarathon vierspan 1
16-11-2014 Denekamp minimarathon tweespan Twente Cup/Euregio Cup 1 Districtskampioen.
08-11-2014 Nijkerk minimarathon vierspan 2
25-10-2014 Bronneger minimarathon vierspan 1
18-10-2014 Wenum-Wiesel minimarathon vierspan 1
05/06-09-2014 Wouterswoude NK SGMW vierspan 2/3 3
15/16-08-2014 Wierden SGMW vierspan 3 1
20-07-2014 Lonneker SGMW vierspan 3 1
12/13-07-2014 Varsseveld SGMW vierspan 3 1
29-06-2014 Heeten impulsmarathon vierspan 3 1
21/22-06-2014 Oldenzaal SGMW vierspan 3 1
08/09-06-2014 Ermelo SGMW vierspan 3/4 1
24/25-05-2014 Haaksbergen SGMW vierspan 3 1
17-05-2014 Den Ham SGMW vierspan 3 1
03/04-05-2014 Bronneger SGMW vierspan 3 1
18/19-04-2014 Rijssen SGMW vierspan 3 1
01-03-2014 Bathmen minimarathon vierspan 2
22-02-2014 Laag-Soeren minimarathon vierspan 1 en winnaar Voskamp-Bokaal
02-02-2014 Delden minimarathon tweespan Twente Cup /Euregio Cup 1 en winnaar Twente Cup.
02-02-2014 Delden minimarathon vierspan 1
26-01-2014 Amsterdam minimarathon vierspan 1 en met met districtsteam winnaar Mennen in Mokum.
19-01-2014 Hardenberg minimarathon vierspan 1
26-12-2013 Lonneker minimarathon vierspan 1
14-12-2013 Scherpenzeel minimarathon vierspan 1
07-12-2013 Wierden minimarathon tweespan Twente-Cup/Euregio-Cup

minimarathon vierspan

1

2

23-11-2013 Nijkerk minimarathon vierspan 2
10-11-2013 Denekamp minimarathon tweespan Twente-Cup/Euregio-Cup 1
09-11-2013 Denekamp minimarathon vierspan 2
26-10-2013 Bronneger minimarathon vierspan 1
19-10-2013 Wenum-Wiessel minimarathon langspan 1
06/07-09-2013 Ysselsteyn SGMW vierspan 3 1 en Nederlands Kampioen.
16/17-08-2013 Wierden SGMW vierspan 3 1
20/21-07-2013 Lonneker SGMW vierspan 3 1
13/14-07-2013 Vartsseveld SGMW vierspan 3 1
06/07-07-2013 Markelo SGMW vierspan 3 1
22/23-06-2013 Oldenzaal SGMW vierspan 3 1
08/09-06-2013 Hellendoorn SGMW vierspan 3 1
25/26-05-2013 Haaksbergen SGMW vierspan 3 districtkampioenschap 1 en Districtskampioen Oost.
18-05-2013 Den Ham SGMW vierspan 3 1
04/05-05-2013 Bronneger SGMW vierspan 3 1
20/21-04-2013 Winterswijk SGMW vierspan 3 1
01-04-2013 Rijssen SGMW vierspan 3 1
23-03-2013 Emlichheim minimarathon Euregio-Cup tweesapn C/M 1  en winnaar Euregio-Cup 2012-2013.
10-03-2013 Sögel (D). minimarathon Euregio-Cup tweespan C/M. 1
02-032013 Bathmen minimarathon vierspan 1
23-02-2013 Laag-Soeren minimarathon vierspan 1
03-02-2013 Ambt-Delden minimarathon Twente-Cup en Euregio-Cupp tweespan C/M 1 en winnaar Twente-Cup 2012-2013
03-02-2013 Ambt-Delden minimarathon vierspan 1
15-12-2012 Wierden minimarathon Twente-Cup en Euregio-Cup tweespan C/M 2
06-12-2012 Enschede minimarathon vierspan         Indoor-Twente 1
02-12-2012 Haselunne (D) minimarathon Euregio-Cup tweespan C/M 1
25-11-2012 IJzerlo/Aalten minimarathon vierspan 1
11-11-2012 Denekamp minimarathon Twente-Cup en Euregio-Cup       tweespan C/M 1
10-11-2012 Denekamp euregio minimarathon    vierspan 1
03-11-2012 Nijkerk minimarathon vierspan 7
20-10-2012 Wenum-Wiesel minimarathon langspan 2
07/08-09-2012 Maasdijk SGMW vierspan 3 NK 1 en Nederlands Kampioen.
24/25-08-2012 Wierden SGMW vierspan 3 1
04/05-08-2012 Zweeloo SGMW vierspan 3 1
28/29-07-2012 Lonneker SGMW vierspan 3 1
14/15-07-2012 Markelo SGMW vierspan 3 2
06/07-07-2012 Varsseveld SGMW vierspan 3 1
23/24-06-2012 Oldenzaal SGMW vierspan 3 1
09/10-06-2012 Hellendoorn SGMW vierspan 3 1
26/27-05-2012 Haaksbergen SGMW vierspan 3 2
19-05-2012 Den Ham SGMW vierspan 3 1
05/06-05-2012 Bronneger SGMW vierspan 3 1
21/22-04-2012 Winterswijk SGMW vierspan 3 1
09-04-2012 Rijssen SGMW vierspan 3 1
31-3/1-4-2012 Gorssel SGMW vierspan 3 3
25-02-2012 Emlichheim indoormarathon vierspan 1
    indoormarathon tweespan 1
05-02-2012 Haselunne (D) finale indoormarathon vierspan Euregio-Cup 2 en 2 in de eindstand.
    finale indoormarathon tweespan Euregio-Cup. 1 en winnaar Euregio-Cup.
15-01-2012 Ambt Delden indoormarathon tweespan 3 finale Twente Cup 1 en winnaar Twente Cup
    indoormarathon vierspan 1
11-01-2012 Drachten Indoormarathon vierspan ICCN Drachten 2
17-12-2011 Hellendoorn Nederlands Kampioenschap indoormennen shetlanders vierspan 1 en Nederlands Kampioen.
10-12-2011 Wierden indoormarathon tweespan 3 Twente-Cup 1
04-12-2011 Twist indoormarathon vierspan Euregio-Cup 4
    indoormarathon tweespan 3 Euregio-Cup 1
19-11-2011 Mariënheem indoormarathon vierspan 1
13-11-2011 Denekamp indoormarathon tweespan 3 Euregio- en Twente-Cup 1
    int.indoormarathon vierspan Euregio-Cup 2
05-11-2011 Nijkerk indoormarathon vierspan 7
10/11-09-11 Aalten SGMW vierspan 3 1
02/03-09-11 Wierden SGMW vierspan 3 NK 1 en  Nederlands Kampioen.
06-08-11 Zweeloo SGMW vierspan 3 1
24/25-07-11 Lonneker SGMW vierspan 3 1
09/10-07-11 Varsseveld SGMW vierspan 3 1
02/03-07-11 Markelo SGMW vierspan 3 1
25/26-06-11 Oldenzaal SGMW vierspan 3 districtskapioenschap 1 en Kampioen District Oost
11/12-06-11 Hellendoorn SGMW vierspan 3 1
04/05-06-11 Ugchelen SGMW vierspan 3 1
28/29-05-11 Diepenheim SGMW vierspan 3 1
21-05-11 Den Ham SGMW tweespan 3 1
07/08-05-11 Bronneger SGMW vierspan 3 1
25-04-11 Rijssen SGMW tweespan 3 1
16/17-04-11 Winterswijk SGMW vierspan 3 1
2/3-04-11 Gorssel SGMW vierspan 3 1
19-03-11 Haselünne (D) indoormarathon tweespan

indoormarathon vierspan

1

1

05-03-11 Bathmen finale indoormarathon Euregio-Cup vierspan 3 en 3 in de eindstand.
26-02-11 Emlichheim (D) indoormarathon tweespan

indoormarathon vierspan

1 en 4

1

20-02-11 Wietmarschen (D) indoormarathon Euregio-Cup tweespan 1 en winnaar Euregio-Cup.
19-02-11 Wietmarschen (D) int.indoormarathon Euregio-Cup vierspan 3
29-01-11 Balkbrug indoormarathon vierspan 1
09-01-11 Ambt-Delden indoormarathon  Twente-Cup tweespan 1 en winnaar Twente-Cup.
    indoormarathon vierspan 1
11-12-10 Wierden indoormarathon tweespan 2
09-12-10 Hengelo indoormarathon vierspan 5
20-11-10 Mariënheem indoormarathon vierspan 1
14-11-10 Denekamp int. indoormarathon Euregio-Cup vierspan 2
14-11-10 Denekamp indoormarathon Twente-Cup tweespan 1
13-11-10 Denekamp indoormarathon Euregio-Cup tweespan 1
06-11-10 Nijkerk indoormarathon vierspan 7
01/02-09-10 Beesd NK SGMW vierspan 3 2 en Reserve-Kampioen.
10/11-09-10 Aalten SGMW vierspan 3 1
20/21-08-10 Beesd SGMW vierspan 3 1 en Kampioen District Oost.
13/14-08-10 Wierden SGMW vierspan 3 1
24/25-07-10 Lonneker SGMW vierspan 3 1
10/11-07-10 Varsseveld SGMW vierspan 3 1
26/27-06-10 Markelo SGMW vierspan 3 1
12/13-06-10 Hellendoorn SGMW vierspan 3 1
22-05-10 Den Ham SGMW tweespan 3 1
15/16-05-10 Ugchelen SGMW vierspan 3 1
08/09-05-10 Oldenzaal SGMW vierspan 3 1
17/18-04-10 Winterswijk SGMW vierspan 3 1
05-04-10 Rijssen SGMW tweespan 3 1
07-03-10 Saasveld finale Twente-Cup 1 en winnaar Twente-Cup
06-03-10 Bathmen finale Euregio-Cup vierspan 1 en 2 in competitie.
27-02-10 Emlichheim(D) indoormarathon tweespan 1
14-02-10 Wietmarschen(D) indoormarathon Euregio-Cup tweespan 1 en winnaar Euregio-Cup
13-02-10 Wietmarschen(D) indoormarathon vierspan 1
17-01-10 Heek(D) indoormarathon Euregio-Cup tweespan C/M 1
02-01-10 Zwolle International indoormarathon vierspan 3
26-12-09 Lonneker indoormarathon Twente-Cup tweespan 1
12-12-09 Wierden indoormarathon Twente-Cup tweespan 1
10-12-09 Hengelo indoormarathon vierspan 2
06-12-09 Twist (D) int.indoormarathon Euregio-Cup vierspan 5
06-12-09 Twist (D) indoormarathon Euregio-Cup tweespan C/M 1
21-11-09 Mariënheem indoormarathon vierspan 1
15-11-09 Denekamp int. indoormarathon Euregio-Cup vierspan 2
15-11-09 Denekamp indoormarathon Twente-Cup tweespan 2
14-11-09 Denekamp indoormarathon Euregio-Cup tweespan C/M 1 en dagkampioen
17-10-09 Bathmen Finale Euregio vierspan 4 en 2 in Euregio-competitie
09/10-10-09 Hengelo (G) NK SGMW vierspan 2/3 2  Reserve Kampioen.
03/04-10-09 Haaksbergen SGMW tweespan 3 2
20-09-09 Heeten SGMW tweespan 3 1
12/13-09-09 Aalten SGMW vierspan 2 1
05/06-09-09 Markelo SGMW vierspan 2 1
07/08-08-09 Wierden SGMW tweespan 3 1 Kampioen district oost.
18/19-07-09 Lonneker SGMW vierspan 2 1
04/05-07-09 Vaassen SGMW vierspan 2 1
06/07-09 Hellendoorn SGMW vierspan 2 2
23-05-09 Den Ham SGMW tweespan 3 1
16/17-05-09 Diepenheim SGMW vierspan 2 1
18/19-04-09 Winterswijk SGMW vierspan 2 1
13-04-09 Rijssen SGMW tweespan 3 1
28-02-09 Hellendoorn Ned. kampioenschap indoormennen shetlanders Kampioen tweespannen.
15-02-09 Saasveld finale Twente-Cup tweespan 2
08-02-09 Wietmarschen (D) indoormarathon Euregio-Cup tweespan 1 en winnaar Euregio-Cup.
25-01-09 Oldenzaal indoormarathon Twente-Cup tweespan 2
18-01-09 Heek (D) indoormarathon Euregio-Cup tweespan 1
15-01-09 Zwolle International indoormarathon vierspan 3
25-12-08 Lonneker indoormarathon Twente-Cup tweespan 2
13-12-08 Wierden indoormarathon Twente-Cup tweespan 1
11-12-08 Hippisch Hengelo indoormarathon vierspan 3
07-12-08 Twist (D) int. indoormarathon Euregio-Cup vierspan 3
06-12-08 Twist (D) indoormarathon Euregio-Cup tweespan 1
22-11-08 Mariënheem indoormarathon vierspan 4
16-11-08 Denekamp int. indoormarathon Euregio-Cup vierspan 2
16-11-08 Denekamp  indoormarathon Twente-Cup tweespan 1 en dagkampioen
15-11-08 Denekamp indoormarathon Euregio-Cup tweespan 1 en dagkampioen
03/04-10-08 Vrouwenpolder NK SGMW tweespan 3 3
20/21-09-08 Aalten SGMW vierspan 2 1
30/31-08-08 Noordwolde SGMW vierspan 1 1
08/09-08-08 Wierden SGMW tweespan 3 1 Kampioen district oost.
23t/m27-07-08 Stadl-Paura Oostenrijk Junior World Trophy 2008 1
05/06-07-08 Varsseveld SGMW vierspan 1 1
28/29-06-08 Vaassen SGMW vierspan 1 1
07/08-06-08 Hellendoorn SGMW  tweespan 3 1
31-5/1-6-08 Diepenheim SGMW vierspan 1 1
24-05-08 Den Ham SGMW tweespan 3 1
11/12-05-08 Zelhem SGMW tweespan 3 1
03-05-08 Bronneger SGMW tweespan 3 1
19/20-04-08 Winterswijk SGMW vierspan 1 1
15-03-08 Haselunne indoormarathon tweespan             

indoormarathon vierspan

1

1

24-02-08 Saasveld finale Twente Cup indoormarathon tweespan 2 en winnaar Twente-Cup
23-02-08 Emlichheim indoormarathon tweespan

indoormarathon vierspan

6

1

02-02-08 Balkbrug indoormarathon vierspan 1
20-01-08 Oldenzaal indoormarathon  Twente-cup tweespan 1
26-12-07 Lonneker indoorrmarathon Twente-cup tweespan 1
09-12-07 Twist (D) indoormarathon Euregio-cup tweespan 1 en winnaar Euregio-Cup
01-12-07 Wierden indoormarathon Twente-cup tweespan 2
17-11-07 Marienheem indoormarathon vierspan 3
11-11-07 Denekamp indoormarathon Twente-cup tweespan 1 en dagkampioen
10-11-07 Denekamp indoormarathon Euregio-cup tweespan 2
05/06-10-07 Uden-Veghel NK SGMW tweespan 3 3
23-09-07 Heeten SGMW tweespan 3 1
15en16-09-07 Vaassen oefenmarathon vierspan 1
01/02-09-07 Markelo SGMW vierspan 1 1
10/11-08-07 Wierden SGMW tweespan 3 2
04-08-07 Zweeloo SGMW vierspan 1 1
23-06-07 Vriezenveen SGMW vierspan 1 1
16/17-06-07 Diepenheim/Warmelo SGMW tweespan 3 1
09/10-06-07 Hellendoorn SGMW tweespan 3 1
26-05-07 Den Ham SGMW tweespan 3 1
05-05-07 Bronneger SGMW tweespan 3 1
21/22-04-07 Winterswijk SGMW vierspan 1 1
09-04-07 Rijssen SGMW tweespan 2 1
31-03-07 Kootwijkerbroek vaardigheid M 1
17-03-07 Haselünne(D) indoormarathon 1
10-03-07 Den Ham dressuur tweespan L

vaardigheid tweespan M

1

1

24-02-07 Emlichheim(D) indoormarathon tweespan

indoormarathon vierspan     

1

1

17-02-07 Sögel (D) indoormarathon Euregiocup tweespan 2 1 en cup-winnaar
11-02-07 Saasveld finale Twente Cup indoormarathon tweespan 1 en cup-winnaar
03-02-07 Haarle Ned. kampioenschap indoormarathon shetlanders Kampioen tweespannen
27-01-07 Haarle indoormarathon 1
21-01-07 Oldenzaal indoormarathon Twente Cup tweespan 2
13-01-07 Wierden dressuur tweespan L 1
    vaardigheid M 1
26-12-06 Lonneker indoormarathon Twente Cup tweespan 4
09-12-06 Twist (D) indoormarathon Euregiocup tweespan 2 1
02-12-06 Wierden indoormarathon Twente Cup tweespan 1
12-11-06 Denekamp indoormarathon Twente Cup tweespan 5
11-11-06 Denekamp indoorrmarathon Euregiocup tweespan 2 1
29/30-09-06 Uden-Veghel Ned.Kampioenschap SGMW tweespan 2 Reserve Kampioen
24-09-06 Heeten SGMW tweespan 2 3
09-09-06 Geesteren (G) dressuur tweespan B 1
    vaardigheid L 1
02-09-06 Markelo SGMW tweespan 2 1
25-08-06 Wierden SGMW tweespan 2 1
19-08-06 Bruchterveld dressuur  tweespan B 1
    vaardigheid L 1
12-08-06 Voorst shetlandmendag SGMW vierspan 1
05-08-06 Zweeloo SGMW tweespan 2 2
15-07-06 Lonneker SGMW tweespan 2 2
08-07-06 KNHS mendag Ermelo dressuur tweespan B 5
    vaardigheid L 3
05-07-06 Zweeloo dressuur tweespan B 1
    vaardigheid  L 1
01-07-06 Den Ham dressuur tweespan B 1
    vaardigheid L 1
17-06-06 Vriezenveen SGMW tweespan 2 4
27-05-06 Den Ham SGMW tweespan 2 1
20-05-06 Geesteren SGMW tweespan 2 4
12-05-06 Rijssen SGMW tweespan 1 1
11-03-06 Den Ham dressuur tweespan B 1
    vaardiheid L 1
04-03-06 Bronneger dressuur tweespan B 2
    vaardigheid L 1
25-02-06 Emlichheim indoormarathon 1
18-02-06 Heerde indoormarathon 1
05-02-06 Haarle indoormarathon 1
04-02-06

 

Haarle Ned.kampioenschap indoormarathon shetlanders Kampioen

tweespannen

2005-2006 Twente Cup indoorcmarathoncompetitie 3
2005 Wierden SGMW tweespan 1 Kampioen district Oost
2005 KNHS mendag Ermelo dressuur enkelspan z  2
    vaardigheid z Kampioen
2005 Haarle Ned.kampioenschap indoormarathon shetlanders Kampioen tweespannen
2004-2005 Twente Cup indoormarathoncompetitie 1